    Item # WFVCMRECCLO6122D15 • Mfr # 2446000
    22" Top Vanity, Cultured Marble Double Flush Rectangular Bowl, 61" Length Cloud White
    Description
    • 30" center-to-center spread
    • 15" center-to-side (left/right)
    • 4" standard center sink faucet
    Bowl shape
    Flush Rectangular
    Color/Finish
    Cloud White
    Width (in)
    30 in
    Depth (in)
    22 in
    Faucet mount
    4 in Centerset
    Bowl shape
    Flush Rectangular
    Color/Finish
    Cloud White
    Width (in)
    30 in
    Depth (in)
    22 in
    Faucet mount
    4 in Centerset
    Cotton WhiteCloud White
    30 in36 in42 in48 in