    Item # WFVCMOVLCLO6122D12 • Mfr # 2445931
    22" Top Vanity, Cultured Marble Double Recessed Oval Bowl 36" Center-to-Center Spread, 61" Length Cloud White
    Description
    • 36" center-to-center spread
    • 12" center-to-side (left/right)
    • 4" standard center sink faucet
    • 3/4" thickness
    • Pre-drilled faucet holes
    Bowl Configuration
    Double
    Bowl shape
    Recessed Oval
    Color/Finish
    Cloud White
    Width (in)
    36 in
    Height (in)
    34-1/2 in
    Depth (in)
    22 in
    Product Type
    Vanity Top
    Faucet mount
    4 in Centerset
    Approx. Supplier Pack Size
    1
    Sold In
    1
    Bowl Configuration
    Double
    Bowl shape
    Recessed Oval
    Color/Finish
    Cloud White
    Width (in)
    36 in
    Height (in)
    34-1/2 in
    Depth (in)
    22 in
    Product Type
    Vanity Top
    Faucet mount
    4 in Centerset
    Approx. Supplier Pack Size
    Sold In
    The Wolf Organization, LLC
    Flush RectangularRecessed Oval
    Cotton WhiteCloud White
    30 in36 in42 in48 in