    Item # HC788-10-PWB • Mfr # 788-10-PWB
    Schaub Vinci Series Polished White Bronze Pull, 788-10-PWB
    0Cart
    0Cart
    Schaub and Company
    Quantity
    Unit Price
    Catalog
    Sold in: 1 Each
    HC788-10-PWB
    Mfr# 788-10-PWB
    10 in (254 mm)
    Polished White Bronze
    Silver Tone
    Traditional
    10-5/16 in (262 mm)
    Vinci
    Pull
    1-1/4 in (32 mm)