    Item # HC788-12A-AZ • Mfr # 788-12A-AZ
    Schaub Vinci Series Antique Bronze Appliance Pull, 788-12A-AZ
    0Cart
    0Cart
    Schaub and Company
    Quantity
    Unit Price
    Catalog
    Sold in: 1 Each
    HC788-12A-AZ
    Mfr# 788-12A-AZ
    12 in (305 mm)
    Antique Bronze
    Bronze Tone
    Traditional
    12-5/8 in (321 mm)
    Vinci
    Appliance Pull
    1-3/4 in (44 mm)