    Item # HC788-12A-BB • Mfr # 788-12A-BB
    Schaub Vinci Series Black Bronze Appliance Pull, 788-12A-BB
    0Cart
    0Cart
    Sold in: 1 Each
    HC788-12A-BB
    Mfr# 788-12A-BB
    12 in (305 mm)
    Black Bronze
    Black
    Traditional
    12-5/8 in (321 mm)
    Vinci
    Appliance Pull
    1-3/4 in (44 mm)