    Item # HC788-12A-NB • Mfr # 788-12A-NB
    Schaub Vinci Series Natural Bronze Appliance Pull, 788-12A-NB
    0Cart
    0Cart
    Schaub and Company
    Sold in: 1 Each
    HC788-12A-NB
    Mfr# 788-12A-NB
    12 in (305 mm)
    Natural Bronze
    Bronze Tone
    Traditional
    12-5/8 in (321 mm)
    Vinci
    Appliance Pull
    1-3/4 in (44 mm)