    Item # HC788-12A-PWB • Mfr # 788-12A-PWB
    Schaub Vinci Series Polished White Bronze Appliance Pull, 788-12A-PWB
    Schaub and Company
    Sold in: 1 Each
    HC788-12A-PWB
    Mfr# 788-12A-PWB
    12 in (305 mm)
    Polished White Bronze
    Silver Tone
    Traditional
    12-5/8 in (321 mm)
    Vinci
    Appliance Pull
    1-3/4 in (44 mm)