    Item # HC788-18A-BB • Mfr # 788-18A-BB
    Emtek, 788-18A-BB Handles and Pulls
    Sold in: 1 Each
    HC788-18A-BB
    Mfr# 788-18A-BB
    18 in (457 mm)
    Black Bronze
    Black
    Traditional
    18-3/4 in (476 mm)
    Vinci
    Appliance Pull
    2 in (51 mm)