    Item # SZSTBAR224-SS • Mfr # STBAR224-SS
    Pro Value Steel Series 8-13/16" (224 mm) Center to Center Stainless Steel Pull, - STBAR224-SS
    0Cart
    0Cart
    Pro Value Series
    Alternative Items
    Quantity
    Unit Price
    Catalog
    Sold in: 1 Each
    A-5
    SZSTBAR224-SS
    Mfr# STBAR224-SS
    8-13/16 in (224 mm)
    Stainless Steel
    Silver Tone
    Contemporary
    12 in (305 mm)