    Item # SZEDGE112-MB • Mfr # SZEDGE112-MB
    Pro Value Edge Series 4-27/64" (112 mm) Center to Center Matte Black Edge Pull, - SZEDGE112-MB
    0Cart
    0Cart
    Pro Value Series
    Quantity
    Unit Price
    Catalog
    Sold in: 1 Each
    SZEDGE112-MB
    Mfr# SZEDGE112-MB
    4-27/64 in (112 mm)
    Matte Black
    Black
    Contemporary
    6 in (152 mm)