    Item # SZEDGE56-MB • Mfr # SZEDGE56-MB
    Pro Value Edge Series 2-3/16" (56 mm) Center to Center Matte Black Edge Pull, - SZEDGE56-MB
    0Cart
    0Cart
    Pro Value Series
    Quantity
    Unit Price
    Catalog
    Sold in: 1 Each
    SZEDGE56-MB
    Mfr# SZEDGE56-MB
    2-3/16 in (56 mm)
    Matte Black
    Black
    Contemporary
    3 in (76 mm)