    Item # SZEDGE112-SN • Mfr # SZEDGE112-SN
    Pro Value Edge Series 4-27/64" (112 mm) Center to Center Satin Nickel Edge Pull, - SZEDGE112-SN
    Pro Value Series
    Quantity
    Unit Price
    Catalog
    Sold in: 1 Each
    SZEDGE112-SN
    Mfr# SZEDGE112-SN
    4-27/64 in (112 mm)
    Satin Nickel
    Silver Tone
    Contemporary
    6 in (152 mm)