    Item # SZSQ192-SN • Mfr # SZSQ192-SN
    Pro Value Modern Series 7-9/16" (192 mm) Center to Center Satin Nickel Pull, - SZSQ192-SN
    0Cart
    0Cart
    Pro Value Series
    Quantity
    Unit Price
    Catalog
    Sold in: 1 Each
    SZSQ192-SN
    Mfr# SZSQ192-SN
    7-9/16 in (192 mm)
    Satin Nickel
    Silver Tone
    Contemporary
    8 in (203 mm)