    Item # DHP733MB-96 • Mfr # P733MB-96
    Studio 917 City Series 3-3/4" (96 mm) Center to Center Matte Black Pull, - P733MB-96
    Description
    Center to Center
    3-3/4 in (96 mm)
    Color/Finish
    Matte Black
    Color Family
    Black
    Design Style
    Contemporary
    Length
    4-1/2 in (114 mm)
    Manufacturer Series
    City
    Material Type
    Zinc
    Product Type
    Pull
    Projection
    1-3/16 in (30 mm)
    Shape
    Bar
    Width
    9/16 in (14 mm)
    Supplier Pack Size
    500
    Sold In
    1
    Center to Center
    3-3/4 in (96 mm)
    Color/Finish
    Matte Black
    Color Family
    Black
    Design Style
    Contemporary
    Length
    4-1/2 in (114 mm)
    Manufacturer Series
    City
    Material Type
    Zinc
    Product Type
    Pull
    Projection
    1-3/16 in (30 mm)
    Shape
    Bar
    Width
    9/16 in (14 mm)
    Supplier Pack Size
    500
    Sold In
    1
    0Cart
    0Cart
    Studio 917