    Item # WFVCMOVLCOT6122D12 • Mfr # 2445915
    22" Top Vanity, Cultured Marble Double Recessed Oval Bowl 36" Center-to-Center Spread, 61" Length Cotton White
    Description
    • 36" center-to-center spread
    • 12" center-to-side (left/right)
    • 4" standard center sink faucet
    Bowl shape
    Recessed Oval
    Color/Finish
    Cotton White
    Width (in)
    36 in
    Depth (in)
    22 in
    Faucet mount
    4 in Centerset
    Bowl shape
    Recessed Oval
    Color/Finish
    Cotton White
    Width (in)
    36 in
    Depth (in)
    22 in
    Faucet mount
    4 in Centerset
    Cotton WhiteCloud White
    30 in36 in42 in48 in
    The Wolf Organization, LLC