    Item # ET87140US10B • Mfr # 87140US10B
    Emtek Contemporary Edge Pull, 10"CC, Oil Rubbed Bronze - 87140US10B
    0Cart
    0Cart
    Emtek
    Quantity
    Unit Price
    Catalog
    Sold in: 1 Each
    ET87140US10B
    Mfr# 87140US10B
    10 in (254 mm)
    Oil Rubbed Bronze
    Bronze Tone
    Contemporary
    11-1/4 in (286 mm)
    Contemporary
    Pull
    1-3/4 in (44 mm)