    Item # FE14896N-28 • Mfr # A271-96ANO
    PRO Value Wire Pull Series 3-3/4" (96 mm) Center to Center Natural Aluminum Pull, - A271-96ANO
    0Cart
    0Cart
    Pro Value Series
    Related Products
    Quantity
    Unit Price
    Catalog
    Sold in: 1 Each
    A-13
    FE14896N-28
    Mfr# A271-96ANO
    3-3/4 in (96 mm)
    Natural Aluminum
    Silver Tone
    Contemporary
    4 in (102 mm)